הדברת תיקנים

הדברת תיקנים

הדברת מזיקים, הינה הפיתרון הקיים להיפטר מהתיקנים, ישנם הרבה שיטות של הדברת מזיקים או הדברת תיקנים, ישנם חומרי הרעלה, מלכודות ועוד. חשוב להבין שהדברת תיקנים הינו מקצוע שדורש רישיון, הדברת מזיקים יכולה להיות גם מזיקה לנו אם לא עושים זאת בדרך הנכונה.

אנו נתקלים בתיקנים במיוחד בתקופת הקיץ, תיקנים נמשכים למקומות החמים, לכן מיד עם תום עונת החורף מתחילים לראות חרקים, ג’וקים , תיקנים ועוד הרבה מזיקים אשר מעיקים על אורח חיינו, מעבירים מחלות לנו ולחיות המחמד שיש לנו בבית.

תיקנים יכולים להיכנס אל תוך הבית דרך מערכות הביוב, דרך חלונות הבית וישנם תיקנים שיש להם את היכולת לעוף, חשוב לבדוק חריצים בבית ולאטום אותם כי תיקנים יכולים להיכנס גם דרך חריצים אלה, לסגור חלונות במיוחד בשעות הלילה, פעולות אלה יכולות להבטיח הרחקת תיקנים משטח ביתך.

הדברת התיקנים נחוצה במצב שאנו נתקלים בסוגים שונים של חרקים או תיקנים וסוגי מזיקים אחרים, חשוב לקבל ייעוץ ממומחים של הדברת תיקנים ומזיקים לפני שעושים כל פעולה.
חשוב לוודות מול חברת ההדברה שהפיתרון שמציעים יהווה פיתרון לטווח הארוך וימנע את הופעתם של תיקנים אחרי זמן קצר, תיקנים וחרקים באופן כללי ידועים במהירות התרבותם, לכן חשוב שפעולת הדברת תיקנים תיעשה באופן שיקטול את כל התיקנים הנמצאים בסביבתנו.

שלושה מדבירים הינה חברה בעלת רישיון ובעלת התמחות ומקצועיות בכל מה שקשור להדברת תיקנים ומזיקים באופן כללי , אם יש לך בעיה של תיקנים בביתך או בסביבתך, צור איתנו קשר עוד היום ואנו מבטיחים לך פיתרון מהיר ויעיל.

קרא עוד: הדברה וריסוס
קרא עוד: סילוק יונים