הדברה וריסוס

הדברה וריסוס

בימינו, כשעוסקים בתחום של הדברה וריסוס, כבר אין כמו בעבר את החומרים הרעילים אשר היו פוגעים באיכות הסביבה, היום רוב חברות , וכמובן שגם אנחנו, משתמשים בסוגים שונים ומתקדמים של חומרי הדברה וריסוס כגון:
הדברת מזיקים
ביולגית
ירוקה
אורגנית
ועוד סוגים מתקדמים של שירותים מהמובילים בארץ.

ריסוס רעלים על ידי מטוסים, משאיות הנושאות ציוד ריסוס או יחידות כף יד, היא שיטה נפוצה להדברה.

עשון הוא הטיפול הרגיל עבור טרמיטים כדי שלא ישרצו באזורים רבים של הבית. זה תהליך יקר, לכן אתה רוצה לקבל הערכות של מספר חברות. נסו למצוא כמה לקוחות לשעבר ולראות אם הם מרוצים מהשירות. מומלץ גם להתקשר לסוכנות המדינה בפיקוח על תעשיית ולגלות איך ההפרות הוגשו נגד כל חברה בשנתיים האחרונות. בדוק עם הלשכה לעסקים טובים יותר כדי לברר את המוניטין של החברה. הגזים המשמשים בנושא חסרי ריח, טעם, חסר צבע, וקטלנים מאוד.

הנה כמה שאלות לשאול את הנציג של החברה :

המאכלים שלך יהיה מוגן?

יצירות אמנות ייפגעו?

צמחים בתוך או מחוץ לבית יושפעו?

איך תדעו מתי זה בטוח לחזור הביתה?

כמה זמן יגן על הבית שלך ?

כמה עולה כל התהליך ?

ודא שיש לך תשובות לשאלות אלו ואחרות לפני שאתה מתחיל.

אם אתם מחפשים חברה אשר עוסקת בשירותים הנ''ל, יש דברים אשר צריך לבדוק ולאשר מול החברה על מנת שהעסקים ביניכם יעבדו בצורה הטובה ביותר שניתן.

רישיון עסק - לא רק שלנו בחברת שלושה מדבירים יש רישיון עסק, המדבירים שלנו גם מוסמכים מטעם המשרד לאיכות הסביבה, בנוסף גם החומרים שבהם אנו משתמשים כשאנו עושים עבודות מקצועיות מאושרים על ידי המשרד.

מקצועיות וניסיון - בחברת שלושה מדבירים יש לנו ניסיון מוכח של שנים, עבדנו עם כל סוגי הלקוחות - הפרטיים, הציבוריים, עסקים מכל הסוגים, ואנו יודעים לתת פתרונות לכל סוג אחריות - חברת שלושה מדבירים נותנת לכם אחריות על הדברות למשך תקופה ארוכה (כל סוג  והתקופה שלו)

קרא עוד: הרחקת חולדות
קרא עוד: הרחקת יונים