הרחקת נמלים

הרחקת נמלים

בעיית נמלים נפוצה במטבחים, בחדרי אמבטיה ובכל איזור של קרמיקה...על מנת לבצע הרחקה של נמלים יש להדבירן בחומר מתאים.  ישנו חומר חדשני, ג'ל נגד  הדברת נמלים – מבטיח לכם שקט למשך חצי שנה. אופציה נוספת שתסייע בפעולת הרחקת נמלים הינה הדברת מזיקים באמצעות חומרים טבעיים המסייעים  בפעולת הרחקת הנמלים לתקופה ממושכת.

טיפול הרחקת נמלים בבית ?

חברת שלושה מדבירים מתמחה בביצוע הדברות מבתים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים.הנמלים מתחילות לצוץ בחודש מאי ומגיעות לפעילות השיא שלהן בחודשים יולי ואוגוסט. הן נמשכות למזון המאוחסן בארונות המטבח. הרחקה מסוג זה תבטיח לכם קיץ שקט מנמלים ושאר חרקים טורדניים, תוך שמירה על בריאות בני הבית.

פעולות שיש לנקוט ביום ההדברה

בבואנו לבצע טיפול בביתכם, יש לדאוג לפנות את השיש  מתכולתו, וכן לפנות ארונות המכילים מזון. במידה ויש חדרי ילדים בבית, יש לרכז צעצועים במרכז החדר בכדי למנוע מגע הצעצועים עם החומר המדביר.

יש לפנות את הבית למינימום שעתיים לאחר ההדברה.להבטחת התוצאות האופטימליות ביותר, יש להשאיר את החומרים על הרצפה (ללא שטיפה) כיומיים לאחר ההדברה.

רבים מהלקוחות שלנו נהנים מידי יום ויום מהשירות המקצועי והאיכותי אשר ניתן להם.
אז לפני שאתם מחליטים כנסו ותוכלו לקבל מבחר ענק של שירותים בתחום הנ''ל.

נכון להיום ואתם מחפשים חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום הגעתם למקום הנכון חברת 3 מדבירים נכון להיום מהמובילות ברחבי הארץ.הצוות המקצועי שלנו מלווה אותנו כבר שנים רבות
מחפשים איכות, מקצועיות, ניסיון, ומחירים אטרקטיבים כנסו עוד היום וצלצלו ותוכלו להנות משירות אטרקטיבי מהיר ויעיל.

חברת 3 מדבירים מציגה בפניכם מבחר ענק של שירותים איכותיים ומיוחדים אז לפני שאתם עושים בדק בית בקרו עוד היום ותוכלו להנות ממגוון רחב של שירותים לפרטים.

הלקוחות שלנו מלווים אותנו ונהנים מהשירות המקצועי והמסור אשר ניתן להם מפני שאצלינו חשוב כל אחד מכם קהל לקוחותינו.

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר בנושא הרחקת נמלים.