חומר הדברה

חומר הדברה

יש יותר מ 1400 סוגים של חומר הדברה. חלקם נועדו לשימוש רק על ידי מומחי בקרת מזיקים ואילו אחרים נחשבים מוצרים לשימוש כללי, אשר מספיק בטוח כדי להיות בשימוש על ידי אזרחים לא מאומנים. הקפד לקרוא ולהבין את התוויות וכל המשתמע מכך. אם לא, לשאול מומחה מהמקום שקנית ממנו. בחר חומר הדברה מספיק רעיל כדי להשלים את העבודה. לברר נגד איזה מזיקים חומר ההדברה פעיל, ישנו חומר הדברה שהוא פעיל רק נגד פרעושים לדוגמה, לכל מזיק יש חומר הדברה מיוחד לו. לקנות חומר הדברה עם המרווח הגדול ביותר של בטיחות, הן עבור בני משפחתך והן עבור חיות המחמד שיש לך. רק לקנות חומר הדברה שכותרתו לשימוש ביתי. רק לקנות חומר הדברה שנעשו במיוחד עבור הבעיה שאתה צריך.


לכל מזיק חומר הדברה משלו

למרות מה שאנשים חושבים, הדברת מזיקים אינו תחום פשוט, זה לא עובד בצורה של 'באים מרססים הולכים' - זה פשוט לא עובד בצורה הזאת, הדברת מזיקים הינו תחום גדול אשר מאגד בתוכו הרבה סוגים של מזיקים מסוגים שונים, ולכל אחד מתאים חומר הדברה משלו.
כשאנו באים ומאבחנים שהבעיה שיש היא בעיית נמלים, אנו לא נבחר באותו חומר הדברה שנבחר כשאנו באים להדביר ג'וקים לדוגמא.

אנחנו כאן בשלושה מדבירים עובדים עם חומר הדברה מסוגים שונים, באישור המשרד לאיכות הסביבה, כל חומר הדברה שאנו עובדים איתו הוא חומר הדברה ירוק שעושה מינימום נזק לסביבה.

לפרטים נוספים וייעוץ צרו עימנו קשר 

קרא עוד: ריסוס פרעושים
קרא עוד: הרחקת יונים