הדברת עכברים

הדברת עכברים

ישנם מגוון שיטות ודרכים לכל מה שקשור בנושא הדברת עכברים, השיטה הכי ידועה בקרב האנשים הינה שיטת ההרעלה, שיטה זו מחסלת את העכברים בצורה איטית והדרגתית, חשוב לדעת ולהבין שלא כל אחד יודע ומוסמך להשתמש בחומרי ההרעלה בצורה נכונה, לכן במקרה ואתה צריך לעשות הדברת עכברים לתת למומחה ובעל רישיון לעשות את העבודה על מנת לא לפגוע בסובבים אותך כמו גרי הבית או חיות המחמד שיש לך.

בדרך כלל שמים את הרעל בתוך תיבות אשר מכילות אוכל אשר נעשו במיוחד להדברת עכברים, קיימות מגוון אפשרויות של מאכלים או שתייה, כמו פסטה העשויה מבצק, גרגירי חיטה, נוזלים מסויימים ועוד.
חשוב לוודות עם חברת ההדברה שתבוא מפעם לפעם לבדוק תיבות אלה ולבדוק את התקדמות ההדברה, חשוב גם לוודות שהתיבה נעולה ומרוחקת ממגע של חיות נצחמד שיש לך או הילדים בבית.
עכברים נחשבים לבעיה מאוד רצינית בגלל יכולתם בהעברת מחלות לבני אדם ולגרימת נזק סביבתי רב, לכן מאוד חשוב לטפל בבעיה ולעשות הדברה לעכברים במהירות ולא לנסות לפתור את הבעיה לבד בגלל הסכנות הטמונות ברעל אשר משמש ל הדברת חולדות

אנו בשלושה מדבירים יש לנו את המקצועיות והרשיונות לבצע הדברת מזיקים שכוללת גם הדברת עכברים, למקרה שיש לך בעיה של מזיקים או עכברים, צור איתנו קשר עוד היום ונבטיח לך פיתרון תוך זמן קצר.

קרא עוד: הדברת תיקנים