הרחקת יונים

הרחקת יונים

שלושה מדבירים הינם בעלי ניסיון רב בכל הקשור לתחום של הרחקת יונים. אנו נוודא כי היונים יורחקו מביתכם לצמיתות. ישנן כמה אפשרויות לסילוק יונים.

הבעיה נפוצה בעיקר במקומות מסתור כגון מרזבים, גגות רעפים, מסתורי כביסה ועוד ...
היונים שמקננות באזורים אלו מזהמות את האזור על ידי הטלת צואה והעברת מחלות כגון שלשלת, דלקות, אלרגיות, סלמונלה ועוד. אחת הבעיות הנפוצות כתוצאה מקינון הינה השארת "כינים" אשר מוצאים דרך להיכנס לביתנו ולגרום לנו לגירויים קשים בעור. בנוסף, היונים מטרידות אותנו על ידי הרעש שהן יוצרות בזמן הקינון.

שיטות הרחקת יונים לתמיד

סילוק יונים באמצעות דוקרי נירוסטה 

את הדוקרנים מצמידים למשטח שבו מקננות היונים ובכך מונעים מהיונים לעמוד באזור זה ומאלצים אותן לחפש מקום אחר לקנן בו  באמצעות דוקרנים יעילה מאוד ואינה יקרה יחסית.

סילוק יונים באמצעות חומר דביק

 בשם "יונה עופי"

את החומר הנ"ל מורחים על המשטח שבו היונים מקננות ומונעים מהן לעמוד איזור זה. הואיל והחומר דביק,  הוא אינו מאפשר עמידה נוחה על המשטח.  הטיפול בהרחקת היונים באמצעות מריחה אמנם זול אבל אינו מומלץ על דיד המדבירים כיוון שלאחר תקופה קצורה צובר החומר הנ"ל אבק והיונים חוזרות לקנן באותו מקום. לכן חומר זה אינו מבטיח הרחקתם לצמיתות.

הרחקת יונים  באמצעות רשתות

הדרך הנכונה באמצעות הרשתות היא הדרך הטובה והיעילה להרחקתם לצמיתות, הרשת הינה רשת מיוחדת, שקופה, ואסתטית ומונעת לחלוטין חדירה של יונים.

"כיני יונים" הינם אחת הסיבות החשובות במעלה בנושא . בכל מקום שבו יש מקננות ישנם גם כיני יונים; כיני יונים אלה מוצאות את דרכן אלינו הביתה בפרט דרך אזורים של מסתור כביסה- ומתנחלות בכביסה התלויה ליבוש. "כיני יונים" גורמים לגירויים ואלרגיות בקרב בני אדם ובעלי חיים. כאשר מבצעים הרחקה במסתור כביסה יש לנקות את האזור מהצואה שהצטברה ומיד לאחר מכן יש לבצע הדברה נגד " סילוק יונים" ורק בתום התהליך הזה יש לבצע את הטיפול. אם נתקלתם בבעיה פעם נוספת יש לפנות לחברה מוסמכת ומקצועית שעוסקת בתחום הנ"ל ויודעת לתת פיתרון מקצועי ארוך-טווח. הטיפול של הרחקת יונים חייב להתבצע בצורה מקצועית עבורכם כדי שבעיית היונים לא תישנה.
המלצתנו - יש לבדוק היטב את החברות אשר מציעות לכם את הטיפול בתחום של הרחקת יונים.  וודאו שאתם מקבלים אחריות. ההדברה נגד " כיני יונים" חייבת להתבצע ע"י מדביר מוסמך ומקצועי בעל היתר הדברת מזיקים ממשרד לאיכות הסביבה.

לסיכום - הסילוק מונע זיהום והתרבות של טפילים שונים שמקורם בלשלשת ובנוצות היונים. יש לזכור כי הסילוק אינו פוגע, אלא מרחיק אותן מהאזור בלבד.

קרא עוד: הדברת חולדות