הרחקת חולדות

הרחקת חולדות

בתים ישנים הם הפגיעים ביותר ממכרסמים. מכרסמים הם בעייתיים יותר לדיירים שגרים בפרברים. הנה כמה סימנים כדי לראות אם מכרסמים חיים בבית שלך

 קולות: עכברים הם בדרך כלל פעילים בלילה. אתה יכול לשמוע אינדיקטורים כגון להג של הכפות, חריקות או צלילי טיפוס בקירות. עכברים יכולים גם לפלוט שריקה קטנה.

ריחות: חולדות ועכברים במאורות פולטים ריח חריף מורגש.

גללים: חפש את גללי מכרסמים ליד ציוד המזון שלך

בפועל תצפיות: אם יוצא לך לראות מכרסם חי, זה אינדיקטור טוב כי יש לך בעיה.

אחת מהחיות החכמות בטבע הן החולדות, אם יצא לכם פעם להתקל בסרט תיעודי כלשהו על חולדות, בטח נשארתם המומים ומופתעים מהחוכמה הלא צפויה הזאת של החולדות, שברוב הפעמיים נתפסת כחיה טיפשה, אך לא כך הדבר.

בנוסף לזה, החולדות הן חיות מאד חברתיות, ולכן לפעמים כשיש לנו בעיה של חולדות במקומות מסויימים ואנו מבקשים לעשות הדברת מזיקים של חולדות (בניגוד להרחקת חולדותאנו לא מבינים למה בשלב מסויים נראה כאילו המלכודות לא עובדות יותר, ההסבר הוא פשוט מאד, כמו שצויין, החולדות הן חיות מאד חברתיות, והן פשוט מצליחות להעביר הלאה לקבוצה שלהן את הטעויות שהן חוות, אך יש דרך טובה יותר להפטר מהם! לא עוד מלכודות, לא עוד גוויות והתעסקות עם החולדות, הרחקת חולדות זה הפתרון הטוב ביותר, לפרטים נוספים צרו איתנו קשר עוד היום בנוגע לתחום הרחקת חולדות.

קרא עוד: הדברה פרעושים