הדברת מזיקים

הדברת מזיקים

ריסוס היא פעולת  שאנו מבצעים נגד מזיקים.
ישנם כמה סוגי הדברה – הדברת מזיקים בבתים פרטיים,  חדרי מדרגות,  מוסדות, והדברת מזיקים בתחום החקלאי.

נתמקד בשני סוגים של הדברת מזיקים

  1. ללקוחות פרטיים –  דירות, הדברה בבתים פרטיים וכן חדרי מדרגות.

  2. בעסק ולמוסדות

הדברת מזיקים ללקוחות פרטיים

את פעולת הדברת המזיקים בבית פרטי אנו מיישמים על ידי ריסוס חומר נוזלי המדביר חרקים שונים. בזמן פעולת הדברת המזיקים אין לאפשר לבני אדם וחיות מחמד לשהות בבית ויש לפנותו למינימום ארבע שעות.
ישנם כמה סוגים של הדברת מזיקים בבית פרטי -
הדברה ג'וקים - נעשה מסביב לבית על הפאנלים, בארון, מתחת לכיור ובסדקים בקירות. כאשר מבצעים הדברה יש לפנות את הבית ל- 4 שעות.
הרחקת נמלים - נעשה בכל רחבי הבית על הפאנלים, בארון, מתחת לכיור ובסדקים בקירות. כאשר מרססים (תלוי בחומר) יש לפנות את הבית ל- 4 שעות.
הדברה פרעושים - הדברה נגד פרעושים מצריך פינוי של הבית למינימום ארבע שעות. הריסוס נעשה על כל הרצפה, אותה אנו מכסים ומביאים למצב שבו היא רטובה לגמרי.
הדברה נגד עש – יש לבדוק ולבודד את מוצרי הקטניות והתבלינים שאין בהם עש; במידה וישנו עש יש לזרוק את המוצר הפגום, לפנות את הארון במטבח ולבצע הריסוס באופן נקודתי.
הדברה נגד זבובים – נגד זבובים יעשה שימוש בחומר  אבקתי המהול במים שאותו מרססים על הקיר ריסוס זה מחזיק מעמד לכמה ימים בודדים עד שחוזרים זבובים נוספים.
הרחקת יונים – ריסוס זה נעשה על הקיר עצמו במקומות המסתור בו  הרחקת יונים מסתתרות כגון מסתור כביסה.

הדברת מזיקים במוסדות / הדברה בעסקים

ברוב המוסדות ישנה בעיה של תיקנים או מזיקים ולכן, רוב המוסדות המכבדים את עצמם מבצעים טיפול חודשי קבוע נגד תיקנים בצורה מקצועית.
כאשר מבצעים ריסוס במקומות מזון יש לדאוג להוציא את כל דברי האוכל, סכו"ם, כוסות וצלחות ולהשאירו חשוף לחלוטין ל חומר ההדברה. את חומר ההדברה יש להשאיר לפחות ארבע שעות על משטחי הריסוס.
במוסדות ישנם כמה סוגי ריסוס -
ריסוס בנוזל, ריסוס באמצעות ערפול, ריסוס באמצעות איבוק, טיפול באמצעות ג'ל ומלכודות דבק באמצעות פעולות אלה יכולים לעיתים קרובות להפחית באופן משמעותי את בעיית המזיקים. זבובי בית נוטים להצטבר בכל מקום בו יש פעילות האדם היא למעשה תופעה בכל העולם, במיוחד כאשר פסולת או מזון חשוף נמצא באזור.
ולמרות שרובנו חושבים 
צביעת דירה פועלת בכלליות על כל הסוגים אין הדבר נכון, יש הדברה המשפיעה על סוגים שונים של מזיקים, וכל אחד מהמזיקים והחומר שלו, לפרטים נוספים והזמנות צרו איתנו קשר ותוכלו להנות ממבחר ענק של שירותים בנושא הדברות  הנ''ל.

מאות מהלקוחות שלנו מלווים אותנו כבר שנים רבות ונהנים מהשירות המקצועי אשר ניתן להם אז לפני שאתם מחליטים בקרו אותנו ותהנו ממחירים אטרקטיבים בתחום.


 

חולדות ועכברים הינם מזיקים הנחשבים לאויב מספר 1 של העולם, הם מסוג ה מזיקים המסבים את הנזק הכבד ביותר עבור בני האדם א. נזק למזון ב. נזק של טרפה במשק לבעלי חיים  ג. נזק לרכוש ד. נזק אסתטי ה. נזק לחקלאות.   נזקי מכרסמים שונים עצם הימצאותם מהווה מטרד כשלעצמו. קשה לאמוד את הנזק הכספי שנגרם על ידי מזיקים ולכן ברוב המוסדות מבצעים כיום הדברת מזיקים על בסי   קרא עוד...
שם מלא *
טלפון *
דוא"ל *
טקסט
 
שלח
נקה